Přehled turnajů v roce 2018

09.01.2018 08:11

    Přihlášky do soutěží r. 2018

Pořadatelství soutěží: JC Hradec Králové, Sokol Hradec Králové, Daitó-Ryu Pardubice, Seddma Semily

                                                                

      Počet termínů jednotlivých soutěží

st. žáci                  - družstva                   3 kola

                             - jednotlivci                 1 termín

st. žákyně             – družstva                   3 kola

                             - jednotlivkyně            1 termín

ml. žáci                 - družstva                    3 kola

                             - jednotlivci                 1 termín

ml. žákyně            - družstva                    3 kola

                             - jednotlivkyně            1 termín

 

Regionální pohár oddílů v kategoriích U13, U15 (2 tatami)      

      I. kolo             10. 03. 2018                            Daitó-Ryu Pardubice             2 tatami

      II. kolo            28. 04. 2018                           Sokol Hradec Králové             2 tatami

      III. kolo           16. 06. 2018                            Seddma Semily                     2 tatami

 

KP jednotlivců U13+U15 – každý kraj samostatně – 22. 9. 2018

      Královéhradecký kraj – JC Hradec Králové, hala Háječek

     

 

Doplnění termínové listiny:

 

20. - 21. 1. 2018   VC České Třebové – So - U11+U15, Ne - U13+U18

22. 1. 2018           Podještědské poprání SKJ Liberec – U9, U11, U13 (max. 120 dětí)

27. 1. 2018           PL 1. kolo Velim – U9, U11, U13

3. 3. 2018             VC DDM Hradec Králové – U11, U13, U15

24. 3. 2018           Jičín – Samurajská katana 1. kolo – U9, U11, U13, U15

14. 4. 2018           Chlumec nad Cidlinou – Polabská liga 2. kolo - U9, U11, U13, U15

21. 4. 2018           VC Česká Skalice – U9, U11, U13, U15

5. 5. 2018             Turnov – Samurajská katana 2. kolo – U9, U11, U13, U15

19. 5. 2018           Broumov – Pohár Frödeho – U9, U11, U13, U15  

19. 5. 2018           Kolín – Polabská liga 3. kolo – U9, U11, U13, U15

      26. – 27. 5. 2018  VC JK Pardubice – So - U9+U11+U15, Ne - U13 + U18

26. 5. 2018           Pohár Českého ráje Turnov – U9, U11, U13 (max. 5.kyu)

2. 6. 2018             MVC Nový Bydžov – U9, U11, U13, U15 + kemp (4. 6.)

8. 9. 2018             Nový Bydžov – Polabská liga 4. kolo – U9, U11, U13, U15

13. 10. 2018         SKJ Liberec – Samurajská katana 3. kolo – U9, U11, U13, U15

3. 11. 2018           Broumov- Pohár hejtmana – U9, U11, U13, U15

10. 11. 2018         JK Jablonec – Samurajská katana 4. kolo – U9, U11, U13, U15 

17. 11. 2018         Čáslav – Polabská liga 5. kolo – U9, U11, U13, U15

8. 12. 2018           Vánoční pohár Semily – U9, U11, U13, U15

15. 12. 2018         Kolín – Polabská liga 6. kolo – U9, U11, U13, U15